Szkoła Przyjazna RodzinieOtrzymaliśmy certyfikat Szkoły Przyjaznej Rodzinie.

Warunkiem jego uzyskania było przystąpienie do programu zawierając porozumienie z Fundacją Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny w Warszawie. W ramach porozumienia szkoła nasza zobowiązuje się do promocji wartości rodzinnych oraz instytucji małżeństwa. Docenia rolę rodziny w procesie wychowania dziecka. Zobowiązujemy się do nie propagowania treści szkodliwych dla zrównoważonego rozwoju płciowego, osobowościowego i społecznego dzieci. Będziemy dążyć do realizowania działań skierowanych do uczniów i rodziców oraz grona pedagogicznego podkreślających pozytywną rolę rodziny w rozwoju osobowym człowieka.

Małgorzata Moczydłowska
Katarzyna Olszewska