Sport

W dniu 7 listopada br. odbył się w Leśniczówce Szkolny Bieg Niepodległości dla uczniów klas IV – VI naszej szkoły.

Celem imprezy upamiętniającej 98 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, była popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu oraz promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Zawody dostarczyły mnóstwo emocji, a na zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych czekały puchary za zajęcie I miejsca oraz pamiątkowe dyplomy.  Ogółem w biegu uczestniczyło 74 uczniów.

Wyniki rywalizacji w kat. klas IV

dziewczęta                                                chłopcy

1 miejsce   Mędrzecka Lena                     1 miejsce   Kilianek Szymon

2 miejsce   Kucharska Wiktoria                 2 miejsce   Kopycki Adrian

3 miejsce   Łepecka Oliwia                        3 miejsce   Sieczka Kacper

Wyniki rywalizacji w kat. klasy V

dziewczęta                                              chłopcy

1 miejsce  Miranda Julia                              1 miejsce  Płatos Adam

2 miejsce Noga Alicja                                   2 miejsce   Węgrzyn Oliwier

3 miejsce Bińkowska Milena                        3 miejsce   Stępień Kacper

Wyniki rywalizacji w kat. klas VI

dziewczęta                                             chłopcy

1 miejsce  Michalczewska Maja                   1 miejsce  Szewczyk Paweł

2 miejsce  Szczepaniak Anna                       2 miejsce  Wójcik Kamil

3 miejsce  Krzysztofik Maja                          3 miejsce  Kopycki Dawid

Po zakończeniu zawodów na wszystkich uczestników biegu czekał gorący posiłek oraz słodki upominek ufundowany przez Radę Rodziców. Nad sprawnym przebiegiem sportowej rywalizacji czuwali nauczyciele wychowania fizycznego.