Sport

W dniu 16 marca  2019 r. w PSP 33 odbył się  III Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej Gramy dla Kamyka Kamila Wurmańskiego absolwenta naszej szkoły.

W turnieju wystartowało 12 drużyn wśród nich dwie reprezentacje złożone z uczniów i nauczycieli z PSP 33.

W zawodach triumfowała drużyna z parafii Chrystusa Króla. Drugie miejsce przypadło zespołowi Squadra, który składał się głównie z dawnych lektorów filipińskiej parafii. Natomiast na trzecim miejscu - co było ogromną niespodzianką - uplasowali się uczniowie naszej szkoły.

Indywidualne nagrody trafiły do Sebastiana Frydrycha, który został wybrany najlepszym zawodnikiem oraz Huberta Gadalskiego, który odebrał statuetkę za najlepszego bramkarza.

W trakcie turnieju wystąpił ze swoim pokazem freestyle footballu mistrz świata Paweł Skóra.

Niezwykle wzruszającą chwila okazał się moment, gdy Kamil z pomocą Rodziców zaczął chodzić, co jest dobrym prognostykiem w dalszym leczeniu.

Organizatorem zawodów była parafia Matki Bożej Królowej Świata.