Sport

W doskonałych nastrojach wracali uczniowie klas IV – VI naszej szkoły z zawodów unihokeja chłopców, które rozgrywane były w PSP 10 w ramach Radomskiej Olimpiady Młodzieży.

Nie dość, że awansowali do finału, to w przekroju całego turnieju nie stracili żadnej bramki. Wygrali swoją grupę eliminacyjną, pokonując między innymi PSP 4, PSP 7 oraz PSP 17, remisując jedynie ze swoimi rówieśnikami z PSP 14. Tak więc po wywalczeniu przez dziewczęta IV miejsca w tej samej dyscyplinie przed szansą walki o medalową lokatę staną  nasi chłopcy. Trzymajmy kciuki !!!.