Sport

W dniu 16 marca  2019 r. w PSP 33 odbył się  III Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej Gramy dla Kamyka Kamila Wurmańskiego absolwenta naszej szkoły.

Czytaj więcej...

W dniu 12 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 został rozegrany Finał Halowej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2007 i młodszy w ramach XV Radomskiej Olimpiady Młodzieży.

Czytaj więcej...

Uczniowie naszej szkoły w dniu 30.11.2018 wzięli udział w XVII Festynie Integracyjnym, na którym w rozgrywkach sportowych zajęli I miejsce.

Czytaj więcej...

W dniu 14 listopada br. w Parku Leśniczówka odbył się III Szkolny Bieg Niepodległości zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego dla uczniów klas IV – VIII w ramach projektu „PSP 33 dla Niepodległej”.

Czytaj więcej...

p. mgr Wojciech Peryt zaprasza dziewczęta i chłopców z klas trzecich i czwartych na zajęcia z koszykówki, które odbywają się w sali gimnastycznej PSP 33, ul. Kolberga 5 w:
poniedziałki w godzinach 7:10 - 7:55
środy w godzinach 7:10 - 7:55
piątki w godzinach 14:30 - 16:00
Na zajęciach obowiązuje strój i obuwie sportowe.

W dniu 8 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 został rozegrany Finał Halowej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2006 i młodszy w ramach XIV Radomskiej Olimpiady Młodzieży.

Czytaj więcej...

Dobiegły końca finałowe zmagania w unihokeja chłopców kl IV – VI w ramach Radomskiej Olimpiady Młodzieży, które zostały rozgrywane w PSP nr 10.

Czytaj więcej...

W dniu 10 listopada br. w Parku Leśniczówka odbył się II Szkolny Bieg Niepodległości dla uczniów klas IV - VII zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Czytaj więcej...

W miesiącu wrześniu zainaugurowano rozgrywki Szkolnej Ligi Piłki Nożnej Chłopców klas IV-VI. Najwięcej emocji dostarczył pojedynek pomiędzy klasą 6c i 4d,  gdzie decydującą bramkę w wagę zwycięstwa zdobył na dwie minuty przed końcem spotkania Sebastian Frydrych, kl. 6c.

Czytaj więcej...

I. CEL IMPREZY  :  popularyzacja piłki nożnej wśród uczniów naszej szkoły w myśl maksymy ,,mały sport , wielka radość’’, udział w aktywnej formie czynnego wypoczynku i sportowej rywalizacji w czasie wolnym od zajęć lekcyjnych.     

Czytaj więcej...

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62