Rodzice

W roku szkolnym 2017/2018 proponujemy zajęcia innowacyjne dla uczniów spędzających czas w świetlicy szkolnej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 33 w Radomiu.

Planujemy przeprowadzić cykl dziesięciu zajęć: ”Z angielskim na wesoło” skierowanych do dzieci klas I - III przebywających w świetlicy szkolnej. Tematyka zajęć będzie bardzo różnorodna, zgodna z zainteresowaniami dzieci.
Rodzice i uczniowie doskonale zdają sobie sprawę, że biegłość w posługiwaniu się językiem  angielskim w dzisiejszym świecie jest niezwykle istotna. Jednak  świadomość tego faktu  nie zawsze  zmienia  podejście do nauki, zwłaszcza gdy dziecko napotyka trudności. Pragnę pokazać, że nauka języka obcego może być fascynującą zabawą, która umożliwia realizowanie pasji, szczególnie: aktorskich, muzycznych i artystycznych.
Podczas prowadzenia zajęć pragnę wykorzystać przyjazne dzieciom metody, spożytkować dziecięce zdolności i umiejętności. Planuję nauczać w jaki sposób utrwalać słownictwo i proste zagadnienia gramatyczne, jak przygotowywać, segregować nabyte wiadomości, i tworzyć proste prace projektowe. Podczas zajęć będę prezentowała  bajki, wiersze i piosenki w języku angielskim. Wspólnie z panem Tadeusz Kilijankiem przeprowadzimy zajęcia plastyczne: „Tęcza” i praktyczno – techniczne: ”Sprawne ręce”. Zajęcia będą zakończone konkursami za które będą przewidziane drobne nagrody. 

 

Justyna Połeć - współpraca: Tadeusz Kiljanek 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62