Rodzice

Z inicjatywy Wojewody Mazowieckiego powstała publikacja skierowana do rodziców dziecka, u którego stwierdzono ciężkie i nieodwracalne upośledzenie lub nieuleczalną chorobę oraz do opiekunów wychowujących dziecko z niepełnosprawnością. Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością w formie elektronicznej dostępny jest na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Warszawie, w zakładce (www.kuratorium.waw.pl- Rodzice i Uczniowie - informacje bieżące. Informator ten można pobrać klikając tu.