Rodzice

W dniu 13.09.2018 r. podczas spotkania Klasowych Rad Rodziców została wybrana Rada Rodziców Szkoły PSP 33 na rok szkolny 2018/2019
w składzie:

Czytaj więcej...

Uprzejmie informujemy, że PSP 33 będzie objęta opieką Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2. Od dnia 17 września 2018 r. rodzice uczniów naszej szkoły mogą korzystać z pomocy w.w. poradni.

Czytaj więcej...

Kierujemy do  Państwa prośbę o pomoc w głosowaniu o pozyskanie środków z Budżetu Obywatelskiego w sprawie zakupu defibrylatorów AED dla placówek oświatowych i instytucji w Radomiu. 

Czytaj więcej...

 To jest dorosłych powołanie -
 Głośne dzieciom czytanie!
"Nie mów dziecku, jak bardzo je kochasz, pokaż to, poświęcając mu czas."
(Ulrich Schaffer)
Drodzy Rodzice!

Czytaj więcej...

Z inicjatywy Wojewody Mazowieckiego powstała publikacja skierowana do rodziców dziecka, u którego stwierdzono ciężkie i nieodwracalne upośledzenie lub nieuleczalną chorobę oraz do opiekunów wychowujących dziecko z niepełnosprawnością. Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością w formie elektronicznej dostępny jest na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Warszawie, w zakładce (www.kuratorium.waw.pl- Rodzice i Uczniowie - informacje bieżące. Informator ten można pobrać klikając tu.

Prosimy o dokonywanie wpłat na Radę Rodziców w wysokości 30 zł.
Składka na każde kolejne dziecko  maleje o 10 zł.
Wpłaty można dokonać w sekretariacie PSP 33.

Przygotowana reforma edukacji wychodzi naprzeciw oczekiwaniom większości Polaków, którzy chcą szkoły nowoczesnej, a jednocześnie silnie zakorzenionej w naszej tradycji.

Czytaj więcej...

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62