„O tak, tak, jabłka piękne,  

jabłka zdrowe, smaczne i kolorowe” 

 

UWAGA RODZICE !

 

Informujemy, iż nasza szkoła kolejny raz uczestniczy w mechanizmie Agencji Rynku Rolnego „Wsparcie dla producentów owoców i warzyw”. W ramach tego programu, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, szkoła otrzymuje bezpłatnie owoce od producentów poszkodowanych wprowadzeniem rosyjskiego embarga.

 

Już od wtorku, 10 listopada 2015 r., dzieci będą otrzymywały jabłka. 

                                                       

Otrzymane owoce nie są przeznaczone do sprzedaży!

 

O terminie kolejnej dostawy jabłek powiadomimy.

                                                                                                                

Smacznego!

Szanowni Państwo,

  

w sklepie google-play jest dostępna FAŁSZYWA i NIEBEZPIECZNA aplikacja mobilna e-Dziennik Oświata w Radomiu, która nie ma nic wspólnego ze Zintegrowanym Systemem Zarządzania Oświatą. 

Czytaj dalej...

Zamieszczamy list Sekretarza Miasta p. Rafała Czajkowskiego (odczytany na zebraniach klasowych w dniach 3-5 listopada) przedstawiający korzyści, jakie uzyskujemy po zalogowaniu się w Zintegrowanym systemie zarządzania oświatą na terenie naszej Gminy.

Czytaj dalej...

Akcję Mleko w Szkole rozpoczęto 1 października 2012 r. W akcji w roku szkolnym 2012/2013 wzięło udział 565 uczniów, w roku 2013/2014 - 580 uczniów, 2014/2015 - 751, a w bieżącym roku szkolnym 753 uczniów.

Czytaj dalej...

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie "Poznaj świat przez języki" w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej "JĘZYK TO PODSTAWA. UCZ SIĘ JĘZYKÓW" organizowanej przez  Fundację Instytut Jakości w Edukacji, we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych (PASE).

Czytaj dalej...