Biblioteka

Z okazji Dnia Pluszowego Misia uczniowie z oddziałów przedszkolnych przynieśli do szkoły swoje ulubione maskotki.

Wraz z nimi odpowiadali na pytania dotyczące misiów i tych żywych i bajkowych. Wysłuchali też dwóch opowiadań Misia Uszatka. Wraz ze swoimi pluszakami wzięli udział w zabawie "Stary Niedźwiedź mocno śpi".
Każde dziecko otrzymało porcję miodu i kolorowankę z wizerunkiem misia.
Spotkanie z pandą i wspólna fotografia uwieńczyło zajęcia przygotowane przez nauczycieli bibliotekarzy we współpracy z wychowawcami wychowania przedszkolnego.